Posledná šanca! ❤️ Získajte zľavu až 20 % zľava na vybrané polohovacie stoly a ergonomické stoličky. Akcia platí do 29.2. alebo do vypredania zásob.

Liftor Safety Slim, uzamykateľný šuplík biely

Udržiavať čistý a uprataný stôl sa oplatí! Zvýšite svoju efektivitu práce a vyhnete sa tak zbytočnému stresu. Liftor Safety Slim je spodná stolová zásuvka , ktorá ľahko rozšíri váš stôl o ďalší úložný priestor. Zásuvka nezaberá miesto na povrchu stola , pretože je pripevnená k jeho spodnej strane. Ponúka priestor na kancelárske príslušenstvo a osobné veci, ako sú kľúče, perá a zápisníky.

Skladom 5+ ks

60,00€50,00€ bez DPH
stôl vám odošleme do 24 hodín
Do 100 dní môžete výrobok vrátiť

Popis

Hodnotenie

Špecifikácia

Rady a návody

5.00

star

2 Hodnotenie

5

2

4

0

3

0

2

0

1

0

50 +
predaných kusov

0.1 %
Nízka reklamovanosť

Uzamykateľná zásuvka Liftor Safety Slim

Udržiavať čistý a uprataný stôl sa oplatí! Zvýšite svoju efektivitu práce a vyhnete sa tak zbytočnému stresu. Liftor Safety Slim je spodná stolová zásuvka, ktorá ľahko rozšíri váš stôl o ďalší úložný priestor. Zásuvka nezaberá miesto na povrchu stola, pretože je pripevnená k jeho spodnej strane. Ponúka priestor na kancelárske príslušenstvo a osobné veci, ako sú kľúče, perá a zápisníky.

Praktická úložná zásuvka

Táto praktická zásuvka Liftor Safety Slim je kompatibilná so všetkými elektrickými nastaviteľnými stolmi Liftor. Je k dispozícii v čiernej, bielej alebo sivej farbe.

Jednoduchá montáž

Zásuvka je veľmi ľahká, takže jej inštalácia je rýchla a jednoduchá, či už ju pripojíte súčasne s montážou stola, alebo ju pridáte neskôr. Zásuvka Liftor Safety Slim sa dodáva kompletne zmontovaná, stačí ju len umiestniť na požadované miesto a upevniť dodanými skrutkami.

Montáž a záruka

Záruka2 roky
NávodSK

Špecifikácia

Externé rozmery500 x 290 x 55 mm
Interné rozmery469 x 275 x 48 mm
Vhodné pre dosky od hĺbky70 cm
MateriálOcel
Uzamykateľný kovový šuplíkÁno
FarbaBiela
Zadajte otázku

V sekcii Poradenstvo zatiaľ nie sú žiadne príspevky.

Pridať otázku

Táto diskusia slúži predovšetkým na výmenu informácií medzi zákazníkmi. V prípade otázok týkajúcich sa stavu objednávky, dostupnosti, reklamácií atď. použite kontaktný formulár.

O odpovedi budete informovaní na zadanú e-mailovú adresu.

E-mail:

Meno:

Komentář:

Antispamová ochrana:

captcha

5.00

star

2 Hodnotenie

5

2

4

0

3

0

2

0

1

0

50 +
predaných kusov

0.1 %
Nízka reklamovanosť