Výpredaj až 20 % na vybrané výškovo nastaviteľné stoly! Akcia platí do 31. 5. 2023 alebo do vypredania zásob. ➡️ Chcem to

Kovová zásuvka na pracovný stôl, čierna

Kód produktu
10668

5.00

2 Hodnotenie

Neviete, kam odložiť menšie pracovné nástroje? Užitočným doplnkom pracovného stola je zásuvka z masívnej ocele. S pracovným stolom Liftor Strong budete mať náradie vždy po ruke . Kovová zásuvka umožňuje ľahký prístup ku všetkým vašim náradiam. Navyše vám pomôže udržať poriadok na pracovnom stole.
39,00€

Odosielame do 24 hodín. | Možnosť výmeny alebo vrátenia do 100 dní.

alebo si zostavte vlastný stôl s príslušenstvom

Skladom

stôl vám odošleme
do 24 hodín

Do 100 dní môžete výrobok vrátiť

Popis

Hodnotenie2

Špecifikácia

Časté otázky

5.00

2 Hodnotenie

5

2

4

0

3

0

2

0

1

0

30 +
predaných kusov

0,72 %
Nízka reklamovanosť

Kovová zásuvka k pracovnému stolu, čierna

Neviete, kam odložiť menšie pracovné nástroje? Užitočným doplnkom pracovného stola je zásuvka z masívnej ocele. S pracovným stolom Liftor Strong budete mať náradie vždy po ruke. Kovová zásuvka umožňuje ľahký prístup ku všetkým vašim náradiam. Navyše vám pomôže udržať poriadok na pracovnom stole.

Viac úložného priestoru pre nové veci

Výsuvná zásuvka je vyrobená z pevnej ocele a slúži na uloženie ďalších pracovných nástrojov v dielni. Robustná oceľová konštrukcia je povrchovo upravená práškovou farbou. Pracovný stôl môžete navyše obohatiť o ďalšie príslušenstvo, a to závesný stojan na pracovné náradie.

Jednoduchý design

Zásuvka je navrhnutá v čiernej farbe, aby sa hodila k vášmu elektrickému pracovnému stolu. Kovovú zásuvku ľahko pripevníte k pracovnému stolu Liftor Strong a v okamihu môžete začať organizovať svoje náradie.

Montáž a záruka

NávodSK
Záruka2 roky

Špecifikácia

FarbaČierna
MateriálMasívna oceľ

FAQs

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?
Napíšte nám do chatu, pošlite e-mail na info@liftor.sk
alebo zavolajte na +421 944 760 197 (po-pia 8-17)

Čo sa stane s mojím telom, pokiaľ väčšinu dňa sedím?

Ľudské telo je prispôsobené na pohyb. Nadmerné sedenie oi zvyšuje krvný tlak, vyvoláva migrény spôsobuje rednutie kostí.
Je tiež spojené s vyšším rizikom srdcových a cievnych ochorení, predčasného úmrtia a nádoru hrubého čreva.

Aké zdravotné prínosy má práca v stoji?

Práca v sede vás okráda o zdravie a efektivitu. S polohovacím stolom si zlepšíte sústredenie, budete až o 45% produktívnejší* a získate späť kontrolu nad svojím zdravím: redukujete dlhotrvajúce bolesti chrbta a nadváhu, uľavíte krčnej chrbtici a posilníte svalstvo.
Už 30 minút práce postojačky denne posilňuje svalstvo hlbokého stabilizačného systému. Posilnenie svalov má pozitívny vplyv na chronické bolesti chrbta a držanie chrbtice. Pri státí vaše telo spáli viac kalórií ako sedenie.
Štúdie ukazujú, že práca v stoji zrejme znižuje hladinu cukru v krvi††† a bráni tak rozvoju obezity.

Aké možnosti dopravy a platby ponúkate?

Objednávku vám doručíme prostredníctvom podľa našich zmluvných prepravných podmienok až k dverám.
Zaplatiť môžete kartou, prevodom alebo na dobierku.

Za ako dlho stôl po objednaní dostanem?

Doručenie stola trvá spravidla jeden až tri pracovné dni. Pokiaľ si zvolíte vlastný rozmer dosky, necháme ju pre Vás vyrobiť na zákazku a odošleme ju do 24 hodín. Ihneď po odovzdaní produktov dopravcovi vám pošleme e-mail či SMS správu. O samotnom doručovaní vás bude informovať zvolený prepravca.

Čo ak mi stôl Liftor nebude vyhovovať?

Pokud zjistíte, že vám stůl nevyhovuje, můžete nám jej do 100 dnů (v originálním balení) vrátit. Kontaktujte nás a my zařídíme svoz zpět k nám.

Musím si stůl sestavit sám?

Stoly dodávame rozložené na jednotlivé komponenty. Znižujeme tým náklady na prepravu a šetríme životné prostredie – v rozloženom stave prepraví dopravca oveľa viac stolov.
Súčasťou dodávky je detailný, ľahko pochopiteľný návod na zostavenie. Montáž stola vám zaberie okolo 20 minút a potrebujete k nej skrutkovač – ostatné náradie je súčasťou balenia.

Pohyb stola nefunguje správne, čo s tým?

Vykonajte reset stola. Keď je stôl v najnižšej polohe, dlho stlačte tlačidlo „▼“ po dobu 5 sekúnd. Stôl sa potom zresetuje a skalibruje výšku.

Z čoho je vyrobená doska stola?

Dosky sú vyrobené z drevotriesky v povrchovej úprave lamino s 2mm ABS hranami. Tieto dosky sa tiež označujú skratkou LTD.

5.00

2 Hodnotenie

5

2

4

0

3

0

2

0

1

0

30 +
predaných kusov

0,72 %
Nízka reklamovanosť

Orchestr - 14.05.2023

Overený nákup

poctivý, extra bytelný výrobek, celokovové provedení

trochu těžší

Mapa miest, kde môžete naše stoly vyskúšať100% zákazníkov nás odporúčá GDPR ochrana osobných údajov Vraciame prírode to, čo si berieme

Kde môžete produkty Liftor vyskúšať?

Potrebujete poradiť s výberom?
info@liftor.sk
+421 944 760 197

© 2023 Liftor s.r.o., provozovna: Šlovická 1360, 33441 Dobřany
sídlo: Pod Vinicemi 931/2, 301 00 Plzeň, IČ: 08632197

*GARRETT et al. Call Center Productivity Over 6 Months Following a Standing Desk Intervention. IIE Transactions on Occupational Ergonomics and Human Factors. 2016, 4(2-3), 188-195

**SAEIDIFARD et al. Differences of energy expenditure while sitting versus standing: A systematic review and meta-analysis. European Journal of Preventive Cardiology. 2018, 25(5), 522-538.

***WARREN et al. Sedentary Behaviors Increase Risk of Cardiovascular Disease Mortality in Men. Medicine & Science in Sports & Exercise. 2010, 42(5), 879-885

DIAZ et al. Patterns of Sedentary Behavior and Mortality in U.S. Middle-Aged and Older Adults. Annals of Internal Medicine. 2017, 167(7).

††CONG et al. Association of sedentary behaviour with colon and rectal cancer: a meta-analysis of observational studies. British Journal of Cancer. 2014, 110(3), 817-826. 

†††BUCKLEY et al. Standing-based office work shows encouraging signs of attenuating post-prandial glycaemic excursion. Occupational and Environmental Medicine. 2014, 71(2), 109-111.