Výpredaj až 20 % na vybrané výškovo nastaviteľné stoly! Akcia platí do 31. 5. 2023 alebo do vypredania zásob. ➡️ Chcem to

Stojan na náradie k pracovnému stolu, čierny

Kód produktu
10669
Či už ste domáci kutil alebo profesionálny remeselník - vždy si vyberiete správny výškovo nastaviteľný stôl od spoločnosti Liftor! S pracovným stolom Liftor Strong a praktickým stojanom budete mať svoje náradie vždy po ruke. Stojan vám umožní jednoduchý prístup ku všetkým vašim nástrojom . Okrem toho vám pomáha udržiavať poriadok na pracovnom stole.
39,00€

Odosielame do 24 hodín. | Možnosť výmeny alebo vrátenia do 100 dní.

alebo si zostavte vlastný stôl s príslušenstvom

Skladom

stôl vám odošleme
do 24 hodín

Do 100 dní môžete výrobok vrátiť

Popis

Hodnotenie

Špecifikácia

Časté otázky

5.00

1 Hodnotenie

5

1

4

0

3

0

2

0

1

0

30 +
predaných kusov

0.19 %
Nízka reklamovanosť

Stojan na náradie k pracovnému stolu, čierny

Či už ste domáci kutil alebo profesionálny remeselník - vždy si vyberiete správny výškovo nastaviteľný stôl od spoločnosti Liftor! S pracovným stolom Liftor Strong a praktickým stojanom budete mať svoje náradie vždy po ruke. Stojan vám umožní jednoduchý prístup ku všetkým vašim nástrojom. Okrem toho vám pomáha udržiavať poriadok na pracovnom stole.

Stabilná oceľová konštrukcia

Stavte na originalitu. Masívny závesný stojan na náradie k pracovnému stolu urobí dojem na každého, kto vstúpi do vašej dielne. Robustná oceľová konštrukcia je povrchovo upravená práškovou farbou. Stôl môžete vybaviť praktickou spodnou kovovou zásuvkou na drobné náradie. Pracovný stôl Strong je do detailu premyslený na všetky praktické pomôcky, ktoré každý poriadny chlap potrebuje vo svojej dielni.

Manipulácia so závesným stojanom a jeho upevnenie

Jednoducho a za krátky čas pripevnite Liftor Strong k pracovnému stolu a hneď môžete začať s organizovaním svojho náradia.

Montáž a záruka

NávodSK
Záruka2 roky

Špecifikácia

FarbaČierna
PríslušenstvoK pracovnému stolu
MateriálOceľ

FAQs

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?
Napíšte nám do chatu, pošlite e-mail na info@liftor.sk
alebo zavolajte na +421 944 760 197 (po-pia 8-17)

Čo sa stane s mojím telom, pokiaľ väčšinu dňa sedím?

Ľudské telo je prispôsobené na pohyb. Nadmerné sedenie oi zvyšuje krvný tlak, vyvoláva migrény spôsobuje rednutie kostí.
Je tiež spojené s vyšším rizikom srdcových a cievnych ochorení, predčasného úmrtia a nádoru hrubého čreva.

Aké zdravotné prínosy má práca v stoji?

Práca v sede vás okráda o zdravie a efektivitu. S polohovacím stolom si zlepšíte sústredenie, budete až o 45% produktívnejší* a získate späť kontrolu nad svojím zdravím: redukujete dlhotrvajúce bolesti chrbta a nadváhu, uľavíte krčnej chrbtici a posilníte svalstvo.
Už 30 minút práce postojačky denne posilňuje svalstvo hlbokého stabilizačného systému. Posilnenie svalov má pozitívny vplyv na chronické bolesti chrbta a držanie chrbtice. Pri státí vaše telo spáli viac kalórií ako sedenie.
Štúdie ukazujú, že práca v stoji zrejme znižuje hladinu cukru v krvi††† a bráni tak rozvoju obezity.

Aké možnosti dopravy a platby ponúkate?

Objednávku vám doručíme prostredníctvom podľa našich zmluvných prepravných podmienok až k dverám.
Zaplatiť môžete kartou, prevodom alebo na dobierku.

Za ako dlho stôl po objednaní dostanem?

Doručenie stola trvá spravidla jeden až tri pracovné dni. Pokiaľ si zvolíte vlastný rozmer dosky, necháme ju pre Vás vyrobiť na zákazku a odošleme ju do 24 hodín. Ihneď po odovzdaní produktov dopravcovi vám pošleme e-mail či SMS správu. O samotnom doručovaní vás bude informovať zvolený prepravca.

Čo ak mi stôl Liftor nebude vyhovovať?

Pokud zjistíte, že vám stůl nevyhovuje, můžete nám jej do 100 dnů (v originálním balení) vrátit. Kontaktujte nás a my zařídíme svoz zpět k nám.

Musím si stůl sestavit sám?

Stoly dodávame rozložené na jednotlivé komponenty. Znižujeme tým náklady na prepravu a šetríme životné prostredie – v rozloženom stave prepraví dopravca oveľa viac stolov.
Súčasťou dodávky je detailný, ľahko pochopiteľný návod na zostavenie. Montáž stola vám zaberie okolo 20 minút a potrebujete k nej skrutkovač – ostatné náradie je súčasťou balenia.

Pohyb stola nefunguje správne, čo s tým?

Vykonajte reset stola. Keď je stôl v najnižšej polohe, dlho stlačte tlačidlo „▼“ po dobu 5 sekúnd. Stôl sa potom zresetuje a skalibruje výšku.

Z čoho je vyrobená doska stola?

Dosky sú vyrobené z drevotriesky v povrchovej úprave lamino s 2mm ABS hranami. Tieto dosky sa tiež označujú skratkou LTD.

5.00

1 Hodnotenie

5

1

4

0

3

0

2

0

1

0

30 +
predaných kusov

0.19 %
Nízka reklamovanosť

Mapa miest, kde môžete naše stoly vyskúšať100% zákazníkov nás odporúčá GDPR ochrana osobných údajov Vraciame prírode to, čo si berieme

Kde môžete produkty Liftor vyskúšať?

Potrebujete poradiť s výberom?
info@liftor.sk
+421 944 760 197

© 2023 Liftor s.r.o., provozovna: Šlovická 1360, 33441 Dobřany
sídlo: Pod Vinicemi 931/2, 301 00 Plzeň, IČ: 08632197

*GARRETT et al. Call Center Productivity Over 6 Months Following a Standing Desk Intervention. IIE Transactions on Occupational Ergonomics and Human Factors. 2016, 4(2-3), 188-195

**SAEIDIFARD et al. Differences of energy expenditure while sitting versus standing: A systematic review and meta-analysis. European Journal of Preventive Cardiology. 2018, 25(5), 522-538.

***WARREN et al. Sedentary Behaviors Increase Risk of Cardiovascular Disease Mortality in Men. Medicine & Science in Sports & Exercise. 2010, 42(5), 879-885

DIAZ et al. Patterns of Sedentary Behavior and Mortality in U.S. Middle-Aged and Older Adults. Annals of Internal Medicine. 2017, 167(7).

††CONG et al. Association of sedentary behaviour with colon and rectal cancer: a meta-analysis of observational studies. British Journal of Cancer. 2014, 110(3), 817-826. 

†††BUCKLEY et al. Standing-based office work shows encouraging signs of attenuating post-prandial glycaemic excursion. Occupational and Environmental Medicine. 2014, 71(2), 109-111.