LETNÉ MEGA ZĽAVY! 30 % na vybrané polohovateľné stoly a ergonomické stoličky! | Predlžujeme do 23. júla 25. júla alebo do vypredania zásob.

Písacie stoly

Zobraziť filtreZobraziť filtre
Zobraziť filtre
Radenie
Zobraziť
Filtrovať
Skryť filtreSkryť filtre
Skryť filtre
Rozmer dosky
Hrúbka (cm)
Farba nôh stola
Dekor hornej dosky
Nosnosť
Modely stolov

Klasické moderné písacie stoly

Vitajte v kategórii najdostupnejších písacích stolov! Ponúkame široký výber možností, ktoré splnia vaše požiadavky na praktickosť, kvalitu a dostupnosť. V tejto kategórii sa zameriavame na dva hlavné typy stolov - klasické drevené písacie stoly z LTD dosiek a písacie stoly s oceľovými dizajnovými nohami.

Klasické drevené stoly z LTD dosiek majú svoje výhody, ktoré ich činia atraktívnou voľbou. Sú vyrobené z kvalitného dreva a LTD dosiek, čo im dodáva prirodzený a tradičný vzhľad.

Tieto stoly majú tiež skvelú odolnosť a trvácnosť, čo znamená, že vám poskytnú spoľahlivú pracovnú plochu po dlhú dobu. Okrem toho sú klasické drevené stoly vo všeobecnosti cenovo dostupné, čo je výhodné pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný stôl za prijateľnú cenu.

Predávame najlacnejšie klasické moderné písacie stoly z LTD dosiek, vytvorené na mieru pre vás!

Ponúkame aj ďalšie písacie stoly s oceľovými dizajnovými nohami, prinášajúce moderný a štýlový dizajn, ktorý dodá vášmu pracovnému priestoru sofistikovaný vzhľad. Oceľové nohy poskytujú pevnosť, stabilitu a odolnosť, čo je dôležité pre zabezpečenie stabilného a pohodlného pracovného prostredia. Tieto stoly sú tiež ľahko udržiavateľné a odolné voči poškriabaniu a opotrebeniu, čo znamená, že vám poskytnú dlhodobú hodnotu. Navyše, sú povrchovo ošetrené práškovou farbou, ktorá zaručuje vysokú odolnosť a trvanlivosť farby na stolovej podnoži!

Moderné minimalistické písacie stoly s kovovou podnožou, vytvorené na mieru.

Pri výbere klasického písacieho stola je dôležité zvážiť niekoľko faktorov.

Najmä by ste mali zvážiť veľkosť stola a to, či poskytuje dostatok priestoru pre vaše pracovné potreby.

Ďalej je vhodné zvážiť materiál stola a jeho odolnosť voči opotrebeniu.

Ergonomické doplnky sú tiež dôležitým hľadiskom, ktoré by ste mali zvážiť, pretože klasické písacie stoly nemajú ergonomické vlastnosti. Stoly je možné obohatiť napríklad:

  • ergonomickou stoličkou
  • držiakom monitora, stojanom na monitor
  • stojanom na notebook pre zdravšiu a pohodlnejšiu prácu

Kombinácia klasického písacieho stola s ergonomickými doplnkami je skvelý spôsob, ako vytvoriť optimálne a zdravšie pracovné prostredie.

20 € na nákup